בתי מזוזה מעוצבים

בתי מזוזה

בתי מזוזה דקורטיביים במגוון דגמים

הידור מצווה במיטבו בהגות מזוזות מעוצבות

בית המזוזה או הכלי קיבול המכיל את קלף המזוזה עליו נכתבות פרשיות המזוזה. לאחר שסופר הסת"ם כותב את פרשיות המזוזה שהן "שמע ישראל" ו – "והיה אם שמוע" מחומש דברים, הוא מכניס את אותו הקלף לבית מזוזה אשר יש לו מספר מטרות ושימושים.

שימושי בתי מזוזה:

  • שמירה והגנה על הקלף – קלף הינו דבר רגיש אשר יכול בקלות להיפגם, להיקרע או להיות מוכתם. מזוזה אשר הקלף שלה נפגם היא מזוזה פסולה שאינה מספקת מענה למצוות המזוזה ולכן תצריך החלפה או תיקון. בית המזוזה, הינו כיסוי שיכול להיות מיוצר מחומרים שונים ובעיצובים שונים ומטרתו היא לשמור על הקלף לאורך זמן בכדי שלא ייפגם או יפסל
  • עיצוב ואסתטיקה – המזוזות הנקבעות בפתח הדלת של הבית או העסק שלנו ובפתח החדרים בתוך הבית, הינן חלק משמעותי ובולט במרחב בו אנו חיים או עובדים. בתי מזוזה מעוצבים , הן דרך לשלב את המזוזה בנראות הכללית של המרחב ובהתאמה לעיצוב הבית או אפילו כפריט אומנות בפני עצמו שיהווה נקודה עיצובית-אסתטית מרשימה במרחב שלנו ויהווה תוספת נאה לבית בראייה של "כלים נאים מרחיבים את ליבו של האדם"
  • הידור מצווה – מזוזה היא אחת המצוות בהן הידור מצווה מחבבת את המצווה על האדם. בדומה לבחירת אתרוג מהודר ובחירת טלית מהודרת או השקעה בתפילין מהודרות, גם במזוזה, אפשר ומומלץ להדר ולהשקיע הן באיכות הקלף עליו היא כתובה, הן בבחירת סופר הסת"מ שיכתוב את פרשיות המזוזה וכמובן שבבית המזוזה שיכול להיות מעוצב בצורה נאה, להיעשות מחומרים שונים ובגדלים שונים ולספק הידור מיוחד למצוות המזוזה הכה חשובה ומשמעותית ביהדות.

בתי מזוזה מעוצבים

בחברת הגות מזוזות מעוצבות, אפשר למצוא מגוון רחב מאוד של בתי מזוזות מעוצבים ומגוונים ממגוון רחב של חומרים, סגנונות שונים ובהתאם לתקציבים שונים של הלקוחות שלנו. החל מבתי מזוזות מבטון מעוצב, מקרמיקה, מקריסטל, מזכוכית, מעץ או מאקריל. אנו מזמינים אתכם להיכנס לקטלוג בתי המזוזות הרחב שלנו, לבחון את הדגמים שיש לנו להציע לכם, להתרשם מהמבחר הרחב של הדגמים שלנו והסגנונות ולבחור את בתי המזוזות המעוצבים שמתאימים לכם.
Hagut58

לעקוב אחרינו

בתי מזוזה - בלוג השידור היומי