התחילו את השנה החדשה עם חלונות נקיים: 4 החלטות לביתכם

ניקוי חלונות

השנה החדשה סוף סוף כאן, ואנחנו מקווים שהשארתם את כל הדאגות מאחור. הדרך הטובה ביותר להתחיל את השנה היא לקבל את ההחלטות הנכונות בנוגע לטיפול הביתי. אחרי הכל, הבית שלכם הוא המבצר שלכם. אם משהו משתבש, החיים עלולים להתהפך.

ההחלטות הנכונות יכולות להעניק לביתכם ערך גבוה יותר תוך מתן שקט נפשי לדיירים. אם אתם רוצים ליהנות מהבית שלכם בשנת 2020, הגיע הזמן לקבל הבטחות ולנסות לקיים אותם.

בזמן שאתם עושים עבודה מצוינת בטיפוח הבית שלכם מבפנים, אנו נעזור לכם לעשות זאת גם מבחוץ.

תחילת השנה היא תמיד זמן מהנה, מרענן ומלא בשאיפות. נצלו את התחושה שאתם חווים ברגע זה.

  1. נקו את חלונותיכם

ההחלטה הראשונה שלכם צריכה להיות לשמור על חלונות נקיים כל השנה. כדי להבטיח את המשיכה האסתטית המצוינת של הבית שלכם יחד עם שלמות החלונות שלכם, עליכם לתזמן את הנקיונות הדו-שנתיים האלה. שקלו להתחיל את השנה החדשה על ידי הזמנת שירותי ניקוי חלונות. תוכלו לקבל הנחה בגלל כלקוחות קבועים.

זכרו, ניקוי חלונות עשה-זאת-בעצמך הוא זול יותר אך הרבה יותר מסוכן והרבה פחות יעיל. השאירו את זה למומחים.

  • דאגו לפחי האשפה שלכם

אמנם נראה כי פחי האשפה החיצוניים לא מצדיקים את תשומת ליבכם הרבה, אך הם מהווים נקודה מצוינת לצמיחת חיידקים. סלמונלה ו- E.coli הם מבקרים תכופים בתוך פחי האשפה. אתם וילדיכם באתם במגע איתם תוך כדי שזרקתם את האשפה. כדי למנוע השלכות מצערות, החליטו לנקות פחי אשפה חיצוניים לפחות פעם בחודש.

  • הסירו ענפים

ענפים מהווים סכנה גדולה לביתכם. כשמגיעה העונה הקרה והרוחות מתחילות לנשוב, אתם מסכנים את עצמכם ואת יקיריכם על ידי התעלמות מענפים. הם יכולים ליפול על הגג שלכם ולגרום לנזק רב.

קבלו החלטה לבדוק את העצים סביב ביתכם ולהעסיק גוזמי ענפים מקצועיים. בדיוק כמו ניקוי חלונות, טיפול בענפים כרוך בגישה לגובה, דבר המסוכן אלא אם כן יש לכם הכשרה וציוד מיוחד.

  • שיקלו לבצע שטיפה בלחץ

הטיפול בחזית הבית חשובה מאוד לשלמות הבית שלכם. שיטת ניקוי זו יכולה לסייע בהגעה לסדקים בצדדים החיצוניים של הבית, הדק של הבריכה והמדרכות. ניתן להסיר עובש ואצות המתחילים לפלס את דרכם בתוך הבית תוך שיפור המראה האסתטי של החזית.

קבלו החלטות כדי לשמור על הבית שלכם נקי בשנת 2020. אתם תודו לעצמכם כשיגיע 2021.

מומחים של ניקוי חלונות בסנפלינג בקישור המצורף

Scroll to Top