המכבסה שלי – מומחי כביסה וניקוי יבש בבאר שבע ובדרום

מכבסה

תכנית ה-מכבסה בקוויק מציעה ללקוחות מקומיים חיסכון אדיר בזמן במחירים אטרקטיביים. בתמורה, לקוחותינו מקבלים את שירות הכביסה והניקוי היבש הטוב ביותר ושירות לקוחות מצוין. המטרה שלנו היא לא רק לעמוד בציפיות שלכם, אלא לספק שירות שהוא מעל ומעבר. מאז שפתחנו בשנת 2011 זה בדיוק מה שאנחנו עושים.

אנו אוהבים לעבוד עם כל לקוח באופן פרטני כדי לברר בדיוק מה הם צרכיו האישיים. כך אנו יכולים להתאים את עבודתנו לחייכם ולספק בדיוק את השירותים הנחוצים לכם. נשמח לספק לכם שירותי כביסה וניקוי יבש ולהקל עליכם אף יותר באמצעות שירות האיסוף וההחזרה החינמי שלנו.

ניקיון ושימור

אחד השירותים הפופולריים שלנו הוא ניקוי ושימור של פריטים מיוחדים שהם לא בגדי יומיום, סדינים או מגבות. לדוגמה: אנו מציעים שירות ניקוי תיקים שישמר את המראה של תיק המעצבים עליו הוצאתם סכום לא קטן. המשימה שלנו היא להסיר מלבכם כל דאגה כשזה מגיע לכביסה וניקוי בגדים ופריטים אחרים.

שירותינו כוללים גם משימות כמו ניקוי זמש ועור, ניקוי ואחסון פרווה ואפילו ניקוי ושימור של שמלות כלה. היכולת לסמוך על מקצוענים מיומנים ומנוסים לעבודה מורכבת כזו עושה את כל ההבדל. אנו רוצים שהמזכרות האלה ילוו אתכם למשך שנים ואף עשרות שנים, מה שאומר לשמר את הפריטים לאורך זמן.

שירותי מכבסה בבאר שבע וניקוי יבש

אנו מזוהים בעיקר עם הסטנדרטים הגבוהים שלנו לשירותי כביסה וניקוי יבש.  הסיבה לכך היא שאנו עושים מעל ומעבר לעבודה עצמה. אנו דואגים למשימות מורכבות כמו הסרת כתמים בזהירות ובדייקנות שלא תמצאו בשום מקום אחר. אנו חושבים על כל הפרטים עד הפרט האחרון – ממש עד להסרת המייצבים מצווארון החולצה לפני הכביסה והחלפתם לפני שמכניסים את החולצה לשקית כדי שתחזור אליכם.

הפרטים האלה הם שמבדילים בינינו לבין המתחרים שלנו. אמנם שמנו הולך לפנינו כמכבסה הטובה ביותר כאן במכבסה שלי, אבל אנחנו כאן בעיקר כדי לשפר את איכות החיים שלכם. שירות האיסוף והמשלוח החינמי שלנו הוא רק עוד אחד מהשירותים שאנו שמחים לספק לכם כך שתוכלו להתמקד במשימות חשובות יותר. לאחר ההתנסות בשירותים שלנו, כולל שירות כביסה וקיפול הדבר היחיד שנותר לכם לדאוג לו הוא להחזיר את הבגדים לארון.

אז למה לבחור ב-מכבסה שלי?

כאן ב-מכבסה שלי אנו שואפים להיות החברה בה אתם בוטחים עם כל צרכי הכביסה והניקוי היבש שלכם. העסק הוא בבעלות מקומית ומנוהל על ידי הבעלים, אז אנחנו לא סתם עוד מכבסה אלא חלק מהקהילה. מטרתנו היא לספק יותר משירות כביסה; אנו שואפים לספק שירות נוח ואיכותי שיקל על חייכם ויפנה לכם את הזמן.

אנו מחויבים לספק את אותה רמת איכות ומקצוענות בכל מה שאנחנו עושים. אנו מתגאים מאוד ביכולת שלנו לספק את הצרכים האישיים של כל לקוח ולקוח. בואו לגלות מה אנחנו יכולים לעשות למענכם!

שירותי הניקוי היבש שלנו במכבסה שלי

 • ניקוי יבש והסרת כתמים
 • ניקוי חולצות צווארון מכופתרות
 • ניקוי זמש ועור
 • תפירה ותיקונים
 • ניקוי תיקים
 • ניקוי ושימור שמלות כלה
 • אחסון בגדים
 • ניקוי ואחסון פרווה
 • כבס וקפל

טיפים עדכניים לכביסה

 • היתרונות המובילים של ניקוי יבש המכבסה שלי

הניקוי היבש של המכבסה שלי חיוני להוצאת הכתמים הקשים ביותר. ניסיון להוציא כתמים לבד עלול להרוס בדים מסוימים. חומרים להוצאת כתמים הנמכרים בחנות מכילים כימיקלים שאולי יוציאו את הכתמים, אבל גם יגרמו לצבע לדהות מהבד. זו הסיבה שתמיד עדיף לקחת את הבגדים לניקוי יבש. למעשה, רוב הסיכויים שתגרמו יותר נזק מתועלת אם תנסו לטפל בכתמים לבד.

 • על שירות ניקוי ושימור שמלות כלה

את משקיעה כל כך הרבה זמן וכסף בלמצוא את שמלת הכלה המושלמת. אבל מה שמעטות מהכלות חושבות עליו זה מה יקרה לשמלה אחרי היום הגדול. האם לא מגיע לשמלת הכלה שלך לחיות באושר ועושר בדיוק כמוך? גם אם את מתכננת להעביר אותה לבת שלך ביום חתונתה וגם אם לא, השמלה שלך עדיין ראויה לרמת הטיפול הגבוהה ביותר.

Scroll to Top