מלצרים לאירועים

Image

מלצרות נחשבת לאחת העבודות הפופולאריות בישראל. בעוד בעולם מדובר במקצוע של ממש אותו לומדים מהבסיס, כאן לרוב אלו הם הסטודנטים ומחפשי המשרות הזמניות שימלאו את תפקיד המלצר במסעדות, בתי קפה, ברים, מועדונים וכמובן אולמות אירועים. עונת הקיץ היא עונת החתונות, הבר מצוות וימי ההולדת וזו גם העונה שבה דרושים יותר מלצרים לאירועים אז גם לרוב המשכורות של המלצרים עולות.

יתרונות של עבודת המלצרות באירועים

  1. גמישות מירבית – לרוב ניתן לבחור בין 3-5 משמרות בעבודת המלצרות ולכן בשאר הזמן ניתן לעשות עוד המון דברים כמו לשלב לימודי פסיכומטרי, לימודי תואר ראשון, להתנדב או אפילו לעבוד בעוד משרה נוספת. משרת המלצרות היא משרה גמישה וניתן לבחור בין מלצרות באירועים עסקיים המתקיימים בבוקר ובצהריים, אירועים כמו חתונות ובר מצוות שהם יותר אירועים של ערב, אירועים באמצע או בסוף השבוע. בקיצור עבודה גמישה ונוחה.
  2. משכורת גבוהה + טיפים – בשונה ממסעדות בתל אביב למשל שם השכר מבוסס ברוב המקרים על טיפים שכן המשכורת עולה בהרבה על שכר המינימום, באולמות אירועים יש שכר בסיס שנע בין 25-40 שקלים לשעה (תלוי ברמת האולם ובמיקומו). בנוסף למשכורת הבסיס מקבלים גם טיפים מבעל האירוע ו/או מהשולחנות עצמם כך שבסוף החודש, אחרי שעבדנו בממוצע בין 3-5 אירועים בשבוע ניתן להגיע למשכורת מעולה שעוברת אפילו את הממוצע של שוק העבודה בישראל.
  3. עבודה עם אנשים – באירועים פוגשים המון אנשים כך שדלתות רבות יכולות להיפתח בפנינו אם רק נלמד איך לדבר עם האנשים הללו בצורה נכונה. זה הזמן שלכם לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר, להחזיק בכיס עט ונייר, כך שאם תתקלו באדם הנכון, תוכלו להקפיץ לעצמכם את הקריירה.

מה נדרש ממלצר טוב?

מלצר טוב הוא מלצר שמבין שירות טוב מהו. מלצר שיודע לזהות בדיוק מה הלקוח שלו רוצה בלי שהוא בכלל יצטרך לדבר, מלצר שיודע שניקיון, אסתטיקה וסטריליות הם הדבר החשוב ביותר בכל מה שקשור לאירוח, מזון ושתייה. אז אם אתם חושבים שיש לכם את זה, זה הזמן לעשות כסף אמיתי, להנות מתקופה של חיסכון ולהגשים חלומות.

Scroll to Top