פרגולה חשמלית

פרגולה חשמלית

לא רבים מכירים את הפרגולה החשמלית אבל ייתכן והיא הפתרון המושלם עבור הבית שלכם. פרגולה חשמלית נראית ממש כמו כל פרגולה אחרת, תלויה או על רגליים רק שהיא מסוגלת לנוע בעזרת מנוע חשמלי. החלקים שנעים משתנים בין הפרגולות השונות כאשר לעיתים רק שלבי האלומיניום הם אלה שמסוגלים לנוע ולעיתים כל הסוכך נע בעזרת מסילות ומנוע חשמלי. בתי אב רבים בישראל כיום מעדיפים להתקין את הפרגולה החשמלית על פני הפרגולה הרגילה היות והיא מביאה עימה הרבה יותר יתרונות מאשר הפרגולה הרגילה בעוד שחלק מאותם פתרונות שמים את הפרגולה החשמלית בחוד החנית של פתרונות ההצללה.

היתרון המרכזי של הפרגולה החשמלית הוא למעשה העובדה שלא משנה מהו הזמן ביום, אנו יכולים ליצור במרפסת שלנו הצללה אולטימטיבית. ברוב הפרגולות ישנן שעות מסוימות ביום בהן השמש שבשמיים מסדרת בכיוון בו השלבים של הפרגולה שלנו מותקנים, ובזמן הזה של היום יש לנו צל תחת הפרגולה בעוד שבשעות היום האחרות יש לנו רוב היום שמש. הדבר כמובן נוגד את הסיבה שבגינה עשינו פרגולה, הרי רצינו שתמיד תחת הפרגולה יהיה צל. העובדה ששלבי הפרגולה החשמלית מסוגלים לנוע לכל הכיוונים גורמות למעשה שאנחנו יכולים לכוון את השלבים לזווית שונה במהלך היום וכך בהתאם לכיוון ממנו באה השמש ליצור הצללה תחת הפרגולה בכל שעות היממה תוך ניצול מקסימלי של כניסת אוויר דרך השלבים.

יתרון נוסף של פרגולה חשמלית היא העובדה כי החומרים ממנה עשויה הפרגולה הינם חומרים חזקים יותר. בניגוד לפרגולות עץ או סוככי שמש אשר עשויים בחומרים שהם פחות חזקים כמו עץ, אשר נשחק עם הזמן או בד אשר מתבלה במהרה כתוצאה מגשם ורוח, במקרה של פרגולה חשמלית אשר עשויה מאלומיניום וחלקי נירוסטה אנו יכולים להיות בטוחים כי הפרגולה עצמה תחזיק לנו מעמד לזמן רב. לפני שאתם רוכשים פרגולה חשמלית עליכם לוודא כי הרכיבים החשמליים עומדים בכל תווי התקן הנדרשים על ידי מכון התקנים כמו גם שבפרגולה עצמה אין חלקים אשר עשויים מפלסטיק, דבר אשר עלול לקצר את אורך חייה של הפרגולה.

Scroll to Top