ריהוט גן

ריהוט גן

ראיתם שלאט לאט השכנים שלכם מרהטים את הגינה שלהם? רוצים לרכוש ריהוט גן אבל עד כה לא הזדמנן לכם להתגורר בבית פרטי קודם לכן? אם זה הנסיון הראשון שלכם בתחום ריהוט גן דעו כי ההתנהלות עם רהיטים מסוג זה מבחינת מחיריהם וסוגיהם שונים לחלוטין מן כל רהיט ביתי רגיל. אך יחד עם זאת תוכלו למצוא פרטים מקבילים בין שני סוגי הריהוט השונים כמו למשל, כסאות הנוח בגן משמשות חלופה לספות הפנים וכסאות גן עבים מהווים הקבלה לכורסאות הסלון. אם זהו סט ריהוט הגן הראשון שלכם, תוכלו לקרוא מספר טיפים שימושיים שהבאנו כאן על טווח המחירים הראוי ומה צריך על מנת לתחזק ריהוט גן מושלם:

טיפים לרכישת ריהוט גן יציב ואיכותי

כאשר מדובר בריהוט עבור שטח החשוף לפגיעת מזגי האוויר השונים בקיץ, בחורף, באביב ובסתיו. לכן, חשוב לבחור רהיטים חזקים שיוכלו לשמש אתכם גם בקיץ וגם במזגי אוויר חורפיים. כן, אנו מדברים על רהיטים מאלומיניום שזו מתכת חזקה הצוברת חלודה בקצב איטי מאוד יחסית למתכות אחרות.

אך יחד עם זאת רהיטי העץ גם נחשבים גם לפופולריים בתחום ריהוט גן אבל עלינו לדעת כי במסגרת תחום ריהוט הגן עלינו להקפיד על בחירת רהיטים עמידים ושאינם רגישים למים או למפגעי חום וקור. לכן, על מנת לשמור על רהיט העץ שלכם תצטרכו לרכוש כיסויים מבד או ברזנט לכסותם בחורף.

איך לרכוש את הרהיטים בצורה מבוקרת ומתוכננת מראש?

כמו בכל רכישת רהיט או פריט מסוים לבית כמו ארון, ספה או מזנון, אנו מניחים כי לא תבצעו אילתורים, אלא תבצעו רכישה נבונה שמלוות בהתייעצות עם חברים, בעלי מקצוע, מעצבי פנים וכדו'. תתפלאו אך הדבר נוגע גם לריהוט הגן. הגן של הבית שלכם הוא בעצם הסלון החיצוני שלכם ומייצג אתכם כלפי חוץ. ולכן כפי שעשיתם בסלונים שלכם בעבר, כך עליכם לתכנן בדיוק היכן יהיה כל שולחן וכיסא בגינה שלכם. ההבדל בין שני תחומי הריהוט הוא שבעלי המקצוע הם שונים ובמקום אדריכל או מעצב פנים תצטרכו להתייעץ עם ממוחה לתכנון פארקים וגנים.

לעקוב אחרינו

ריהוט גן - בלוג השידור היומי