שיש גרניט

שיש גרניט

הבחירה הטבעית למטבח שלכם

כאשר כל אחד מאתנו, מגיע לסיטואציה המורכבת של שיפוץ בית פרטי, דירה, או בנייה של בית חדש לגמרי, מדובר בפרויקט גדול ומשמעותי שצריך לפנות לו זמן ומצריך בעיקר, חיפושים מתמידים אחרי בעלי המקצוע הנכונים והחומרים הנכונים לבית שלכם. כל העיסוק בזה משפיע משמעותית על כמות העומס והלחצים שיש עליכם בתהליך השיפוץ. החל מקבלת החלטות יומיומיות על הדברים הקטנים ביותר בבית ועד קבלת החלטות על הדברים הגדולים ביותר כמו בחירת קבלן או בחירה של נגר למטבח. מעבר לקבלת ההחלטות הלא נגמרת, יש כמובן את עניין העמידה בתקציב, עמידה בלוח הזמנים והחלק החשוב ביותר – בחירת אנשי המקצוע הנכונים לבית ולפרויקט שלכם. וכאשר זה מגיע לבחירת שיש לבית שלכם, שיש לוזון, מביא אליכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום השיש, לבית שלכם.

Marbleluzon

מומחי השיש של לוזון ממליצים על שיש גרניט

שיש גרניט למטבח הינו אחד מסוגי השיש הנפוצים ביותר בישראל ולא סתם. בניגוד לסוגי שיש ומשטחים אחרים, שיש הגרניט, עשוי מאבן טבעית לחלוטין שנחצבה ממעמקי האדמה ומגיעה אליכם עד הבית עם הטבע הפראי, לאחר עיבוד מינימלי ובמקסימום עמידות. בזכות הטבעיות שלו, שיש גרניט מגיע ונמכר במגוון עצום של צבעים ומרקמים.

אבן השיש שמביאה אלינו את הגרניט, הושפעה מהאלמנטים בטבע כמו מזג אוויר, לחות, טמפרטורה וכו' וכל אבן שיש כזאת, שהתה במעמקי האדמה זמן רב, התעצבה, קיבלה את התכונות והעיצוב שלה מהטבע עצמו, מהמינרלים ומהגשם שחדר לאדמה וכך נוצרה לנו יצירת מופת צבעונית, יפה ומיוחדת, שיכולה להיות אצלכם בבית בזכות הצוות של שיש לוזון.

שיש גרניט למטבח

מעצם היותו טבעי וכזה שנוצר בתהליכים טבעיים במשך שנים רבות, שיש גרניט מביא אליכם הביתה תכונות ויתרונות ייחודיים שמשלבים מראה ייחודי ומקורי של לוח שיש שנוצר ללא מגע יד אדם, לצד פונקציונליות שאין שנייה לה במטבח. התכונות העיקריות של שיש הגרניט, הינן עמידות גבוהה לחום, לשריטות ולפגיעות במשטח וכך הוא מביא לנו שילוב מושלם של עמידות ויופי, שלא נמצא בסוגי שיש אחרים.

לעקוב אחרינו

שיש גרניט - בלוג השידור היומי