מכולות

5 סוגי המכולות הנפוצים ביותר.

האם אתם מעוניינים בשירות המכולות שלנו אך עדיין יש לכם ספקות? אתם רוצים לראות אותנו בעצמכם? לאורך כל השנה תוכלו לפגוש אותנו בתערוכות לוגיסטיות שונות ברחבי אירופה. בינתיים, אנו יכולים גם לארגן מצגת המציגה את המוצרים ללקוחותינו.

מכולת משלוח סטנדרטית.

הסוג הנפוץ ביותר של מכולות. מוכרים גם בשם "מכולות יבשות". כפי שהשם מרמז, מכולות אלה משמשות לרוב לשינוע מטען יבש. המכולות מגיעות בגדלים המקובלים על ידי ISO. בין הסוגים הזמינים תוכלו למצוא גדלים של 3, 6 ו-13 מטר.

מכולה שטוחה.

בניגוד ל"מכולה היבשה" הרגילה, ליחידות אלה יש יתרון משמעותי. ניתן להשתמש בהם כמכולה רגילה עם קירות גבוהים או להשתמש בה כפלטפורמה לסחורות גדולות כמו מכונות בנייה וכו'. הקירות בקצוות אינם מתקפלים ובכך מאפשרים לכם לאבטח את המטען.

Albertcontainers2000

מכולת מנהרה.

דומה מאוד למכולות הסטנדרטיות. ההבדל העיקרי הוא שניתן לפרוק יחידות אלה משני הצדדים. זה יכול להאיץ משמעותית את הפריקה ובכך לייעל את עבודת הלוגיסטיקה שלך.

מכולה עם פתח בצד.

מלבד הדלת הסטנדרטית בצדדים, המכולות הללו מגיעות עם דלת ענקית בצד. זה מועיל מאוד כשצריך להעמיס מטענים שקשה להכניס אותם דרך הדלת הסטנדרטית.

מכולות מיכל.

מכולות אלה יוצרו עבור הובלת מטען נוזלי. יחידות אלה עשויות מחומרים אנטי קורוזיים המבטיחים תוחלת חיים ארוכה והגנה על המטען.

מעוניינים בשירות סבלים צרו עם אלברט 200 קשר

לעקוב אחרינו

5 סוגי המכולות הנפוצים ביותר. - בלוג השידור היומי